یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
ورزش

اسلامی مدال طلای دوی ۱۵۰۰ متر مردان را بر گردن آویخت


متن کامل خبر:

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از جاکارتا، در ادامه رقابتهای دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸، حمید اسلامی نماینده کشورمان در ماده دوی ۱۵۰۰ متر مردان کلاس T۱۱ به مصاف حریفانش رفت که موفق به کسب مدال طلای مسابقات شد. اسلامی با ثبت حد نصاب ۴:۱۸:۱۸ موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. دو دونده ژاپنی با  رکوردهای ۴:۲۲:۸۷ و ۴:۲۳:۲۴ نقره و برنز این ماده گرفتند.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندوزی، به رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، در رشته دو و میدانی ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۶/۵۷ سه  نماینده کشورمان به نام های امان الله پاپی، محمد خالوندی و محمد الوان پور، به رقابت با حریفانی از اردن، امارات، ویتنام، برونئی، چین تایپه، سوریه، ازبکستان، چین، اندونزی، قزاقستان و تایلند پرداختند که در نهایت  پاپی به قهرمانی رسید و خالوندی نایب قهرمان شد. 
بهترین رکورد ثبت شده برای الوان پور ۳۹.۲۲ بود که در پرتاب دوم رقم خورد و او را در جایگاه هفتم حفظ کرد اما با توجه به اینکه الوان پور از کلاس پایین تر وارد رقابت شده بود، توانست با همین رکوردف مدال طلا را به خود اختصاص بدهد. از سوی دیگر محمد خالوندی توانست با پرتاب ۴۸.۰۱ بهترین رکورد را به نام خود ثبت کرده و در جایگاه سوم قرار بگیرد. در نهایت پاپی با پرتاب ۴۸.۶۰ یک رکورد خوب را به ثبت رساند و نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند:
۱-  شاهین ایزدیار – شنا ۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴ ۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر ۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک ۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲ ۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد ۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم ۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر ۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر ۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱ ۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه  ۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱ ۱۳ – شاهین ایزدیار – شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰ ​۱۴ – فرزاد سپهوند – دوومیدانی – پرتاب دیسک ۱۵ – روح الله رستمی – وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم ۱۶ – بتول جهانگیری – پرتاب وزنه کلاس F۳۳ ۱۷- حسین خرسند امیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳ ۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱ ۱۹ – تیم شطرنج استاندارد بانوان ۲۰ – عاطفه نقوی – شطرنج ۲۱ – امید کریمی – شطرنج ۲۲ – علیرضا مختاری – دوومیدانی ​۲۳ – هاشمیه متقیان – دوومیدانی ​۲۴ – وحید نوری – جودو ​۲۵- محمدرضا زندی – تیروکمان کلاس W۱ ​۲۶-  احسان موسی نژاد – جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم ۲۷- شاهین ایزدیار – ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹ ۲۸ – عارف بهاروند – ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶ ۲۹ – عارف بهاروند – پرتاب وزنه کلاس F۳۶ ۳۰ – شاهین ایزدیار – ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰ ​۳۱ – مهناز امینی – پرتاب نیزه ۳۲ – امید ظریف صنایع – ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳  ​۳۳ – تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان ۳۴ – آرزو حکیمی – پرتاب وزنه ۳۵- مهدی علیزاده ۳۶- حامد امیری ​۳۷ – تیم ملی والیبال نشسته مردان ​۳۸ – علی نجیمی – دوی ۴۰۰ متر  ​۳۹ – سجاد محمدیان – پرتاب وزنه ​۴۰ – امان الله پاپی – پرتاب نیزه  ​۴۱ – حمید اسلامی – دوی ۱۵۰۰ متر 
نقره: ۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه ۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک ۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم ۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه ۵ – جاوید احسانی شکیب – پرتاب دیسک ۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر ۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه ۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲ ۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱ ۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه ​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱ ۱۲- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶  ۱۳- مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳ ​۱۴ – صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴  ۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو  ۱۶ – فریبا زنده بودی – شطرنج ۱۷ – تیم شطرنج مردان ۱۸ – تیم شطرنج بانوان ​۱۹ – اسدالله عظیمی – دوومیدانی ۲۰ – نادر مرادی – وزنه برداری ۲۱ – هاشم رستگاری – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷ ۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان ​۲۳- جلیل باقری ۲۴ – هاجر صفرزاده – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۲  ۲۵ – تیم جودو نابینایان ۲۶ – شاهین ایزدیار ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۱۰ ۲۷ – محمد خالوندی – پرتاب نیزه
برنز: ۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه ۲ – زهرا برناکی – پرش طول ۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز ۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک ۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم ۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم ۷ – علی امیدی – دو و میدانی ۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر ۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر ​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر ۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳ ۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک ​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه ​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری ​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه  ​۱۶ – امید ظریف – دوومیدانی ​۱۷- حسین خرسندامیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳ ۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱ ۱۹ – فاطمه برقول – شطرنج ۲۰ – لیلا زارع زاده – برنز ​۲۱ – شطرنج نابینایان گروه B۱  آقایان ۲۲ – مجید کاکوش – تیراندازی با کمان ۲۳ – قاسمی – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷ ۲۴ – فرهاد کهریزی – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶ ​۲۵ – هاجر صفرزاده – ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲ ۲۶ – شیلا حدادی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵ ۲۷- محسن کائیدی ۲۸ – ژیلا یوسفی – پرتاب دیسک ۲۹ – محمد الوان پور = پرتاب نیزه 

کد خبر ۴۴۲۷۶۱۶

علی خلف

مطالب مرتبط

اجاقلو: اگر طلا می‌خواهیم باید بیشتر تمرین کنیم

باران نیوز

استقلال به انسجام تاکتیکی رسیده است/ دیدار با سپاهان جذاب می‌شود

باران نیوز

تیم ملی کشتی فرنگی سه شنبه راهی مجارستان می‌شود

باران نیوز