پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
استان‌ها

اولین نشست مجمع خیرین قزوین برگزار شد


متن کامل خبر:

به گزارش خبرنگار مهر، اولین نشست مجمع خیرین کشور به همت جمعیت هلال احمر استان قزوین عصر پنجشنبه در سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار شد.
در این جلسه مواد اساسنامه و حدود اختیارات هیئت مدیره و بازرسین مورد بررسی اعضاء قرار گرفت و در ادامه رئیس هیئت مدیره، نایب رئیس و خزانه دار این مجمع انتخاب شدند.
در این نشست داود ارجینی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین در مورد اساسنامه و شرح وضایف اعضاء گزارش داد و اظهارداشت: براساس تفاهم نامه جمعیت هلال احمر و مجمع خیرین کشور باید مجامع خیرین استانها تشکیل شود که به استناد این تفاهم نامه مجمع خیرین قزوین پنجمین استانی است که در ۱۵ آذر ماه سالجاری و با حضور خیرین علاقه مند به فعالیتهای خیرخواهانه تشکیل شده است.

وی افزود: اعضای هیئت مدیره این مجمع تعداد ۷ نفر به ترتیب حسن آصفی، آیت الله محمدی تاکندی، محمد علیخانی، علی فرخزاد، محمدرضا شعبانپور، آتوسا بیات و صیاد رحمانی به عنوان اعضاء اصلی و احد چگینی و محسن صادقی به عنوان بازرسین هیئت مدیره انتخاب شدند.
آیت الله محمدی تاکندی یکی از اعضای هیئت مدیره در ادامه جلسه گفت: در اکثر روایات توجه به دیگران، دستگیری از نیازمندان و حتی افراد سالخورده، کودکان و افراد نیازمند تأکید شده است تا توشه ای برای آینده و آخرت داشته باشیم.
وی افزود: خداوند به ما توفیق خدمت در این کار خیرخواهانه را داده است و با تشکیل مجمع خیرین باید بتوانیم با کارهای خیرخواهانه و عام المنفعه در کنار هم به افراد نیازمند کمک کنیم.
در ادامه حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: با تشکیل مجمع خیرین مسیر خدمت به نیازمندان هموار شده و با تجربه اعضا امیدواریم بتوانیم کارهای ماندگاری را در گره گشایی از مشکاات نیازمندان انجام دهیم.

در پایان حسن آصفی به عنوان رئیس هیئت مدیره، آتوسا بیات نایب رئیس و صیاد رحمانی خزانه دار و اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند و مقرر شد اسامی افرادی که شایستگی و توانمندی لازم را داشته باشند شناسایی شوند و در جلسه بعدی با نظر اعضای هیئت مدیره نسبت به انتخاب قطعی مدیرعامل اقدام شود.

کد خبر ۴۵۰۹۶۰۸

مطالب مرتبط

رژیم غاصب اسرائیل سردمدار ظلم و فساد روی زمین است

باران نیوز

مادر شهیدان مطواعی درگذشت

باران نیوز

طرح افزایش حامیان ایتام در استان بوشهر اجرا می‌شود

باران نیوز