سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • صفحه اصلی
  • هنر
  • بازیگر سریال «امپایر» در دادگاه/ ۱۶اتهام بازیگری که صحنه‌سازی کرد
هنر

بازیگر سریال «امپایر» در دادگاه/ ۱۶اتهام بازیگری که صحنه‌سازی کرد


متن کامل خبر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، جاسی اسمولت بازیگر سریال «امپایر» روز پنج‌شنبه با حضور در جلسه دادگاه خود در پاسخ به اتهامی ۱۶ فقره‌ای که او را متهم به سازمان‌دهی یک جرم علیه خود می‌کرد، اظهار بی‌گناهی کرد.
اسمولت در دادگاهی در شیکاگو حاضر شد تا به اتهام خود پاسخ دهد. اگر این ستاره تلویزیونی محکوم شود، می‌تواند تا سه سال به زندان بیفتد؛ البته این احتمال هم وجود دارد که به او آزادی مشروط داده شود.
اسمولت متهم شده که روز بیست‌ونهم ژانویه حمله‌ای را علیه خود سازمان‌دهی کرده است. او به پلیس گفت دو مرد به او حمله کردند، فحش‌های نژادپرستانه دادند، رویش مایع سفیدکننده ریختند و یک طناب دور گردنش انداختند. پلیس توانست دو مرد را از طریق تصاویر دوربین‌های مداربسته و آرشیوهای تاکسی ردیابی کند.
به گفته دادستان‌ها، این دو مرد ایبل و اولی اوسوندارو بودند که هر دو در «امپایر» کار می‌کردند. دادستان‌ها می‌گویند اسمولت به آن‌ها ۳۵۰۰ دلار پول داده تا این حمله را جعل کنند و ظاهراً هدفش جذب همدردی مردم بوده است. پلیس همچنین باور دارد او می‌خواست از این طریق در «امپایر» دستمزد بالاتری کسب کند. وی متهم به ثبت کردن یک شکایت دروغین هم شده است.
اسمولت از سریال معلق شده و از فیلمنامه دو اپیزود آخر این فصل هم بیرون کشیده شد. هنوز مشخص نیست پس از این ماجراها او در ادامه سریال حضور خواهد داشت یا خیر.
اسمولت این اتهام‌ها را انکار کرده و وکیلش مارک گراگوس گفته اتهام ۱۶ فقره‌ای «زیاده‌روی» است.

کد خبر ۴۵۶۸۵۴۶

مطالب مرتبط

«جمشیدیه» تحویل جشنواره ملی فیلم فجر شد

باران نیوز

«عصر جدید» مدرس جدید گرفت/ از ریاضیدان تا روانشناس

باران نیوز

برترین های دوازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینما مشخص شد

باران نیوز