سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
  • صفحه اصلی
  • ورزش
  • بدترین بازی پرسپولیس در نیمه اول بود/ هیچ چیزی آسان پیش نمی‌رود
ورزش

بدترین بازی پرسپولیس در نیمه اول بود/ هیچ چیزی آسان پیش نمی‌رود


متن کامل خبر:

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی شامگاه چهارشنبه تیمش برابر ذوب آهن گفت: در نیمه اول ما بدترین بازی خودمان را انجام دادیم اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بهتر کار کردیم. بازی خارج از خانه سخت است اما حریف قدرتمندی هم پیش رو داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نتایج خوب ذوب آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: به بازیکنانم بابت کسب یک امتیاز تبریک می‌گویم چون هر امتیازی که بگیریم مهم است. قبلاً هم گفته بودم که هنوز خیلی مانده تا قهرمان لیگ مشخص شود. به نظرم آخرین سوت داور در آخرین بازی مشخص می‌کند که چه تیمی قهرمان خواهد شد.

برانکو در مورد از دست دادن دو امتیاز و سخت شدن کار تیمش برای قهرمانی گفت: طبیعی است که کار سخت باشد. انتظار نداریم که همه چیز آسان پیش برود. حتی اگر تراکتورسازی هم برنده شود باز هم ما سه امتیاز از رقبا جلوتریم. البته بازی سختی با سپاهان در تهران و بازی سختی با تراکتورسازی در تبریز داریم. اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید همه بازی‌ها را ببریم.

سرمربی سرخپوشان با تاکید بر اینکه نمی‌خواهد بهانه بگیرد خاطرنشان کرد: بازیکنان خسته بودند شاید کمی خستگی داشته‌اند. خودتان می‌دانید لحظات فشرده‌ای داریم اما دنبال توجیه و بهانه نیستیم.

برانکو ایوانکوویچ با تاکید بر اینکه اگر تیمش قهرمان شود خوشحالی خواهد کرد، در مورد اینکه آیا این نتیجه عادلانه بود گفت: نتیجه بازی همیشه عادلانه است.

کد خبر ۴۵۹۴۱۴۵

مطالب مرتبط

عضو هیات مدیره استقلال و ستاره اسبق فوتسال حکم گرفتند

باران نیوز

بازیکن تیم ملی فوتبال ژاپن رسما به تیم حریف استقلال پیوست

باران نیوز

افسوس که قدوس برای سوئد بازی نمی‌کند/ با کی‌روش هم‌عقیده‌ام

باران نیوز