سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
حوزه و دانشگاه

تأکید سرپرست صندوق رفاه دانشجویان بر عدالت محوری در توزیع امکانات


متن کامل خبر:

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر مطیعی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: صندوق رفاه دانشجویان محصول تلاش و مسئولیت شناسی، صداقت و از خودگذشتگی تک تک همکاران صندوق است و جایگاه آن در اعتلای آموزش عالی، بسیار مهم و اساسی است.
مطیعی اظهار داشت: صندوق رفاه دانشجویان مسئولیت تأمین نیازهای اساسی دانشجویان را داشته و از جایگاه مهمی برخوردار است. یکی از برنامه‌هایی که در این دوره علاوه بر پیگیری برنامه‌های قبلی اجرایی خواهد شد، عدالت محوری در توزیع امکانات صندوق رفاه دانشجویان است.
رئیس جدید صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: همه دانشجویان فرزندان این آب و خاک هستند و ما راضی نیستیم وضعیت یک دانشجو در تهران ارتقا یابد به قیمت اینکه دانشجوی دیگری در دانشگاه‌های مناطق محروم آسیب ببیند.
وی افزود: از دیگر محورهایی که در این دوره در صندوق رفاه دانشجویان پیگیری خواهد شد تأکید بر قانون مداری، انضباط و شفافیت در حوزه‌های منابع مالی صندوق خواهد بود. همچنین حفظ کرامت و شأن جامعه هدف از دیگر برنامه‌هایی است که اجرایی می‌شود.
مطیعی خاطرنشان کرد: صندوق رفاه دانشجویان هر گونه خدمتی که بتواند برای دانشجویان انجام می‌دهد و شرط اول آن حفظ کرامت دانشجویان است. در آموزش عالی نگاه سلسله مراتب از بالا به پایین نبوده بلکه همه در کنار هم همکاران دانشگاهی هستند و این نگاه در صندوق جاری خواهد بود.
رئیس جدید صندوق رفاه دانشجویان یادآور شد: صندوق یک نهاد پولی و مالی با مأموریت مهم و حساس است و تنها یک رقیب دارد و آن مشکلات رفاهی دانشجویان جامعه است.
وی تأکید کرد: صندوق رفاه دانشجویان دارای بهترین مجموعه مدیران و همکاران است و هسته اصلی آن را همکاران صندوق رفاه دانشجویی تشکیل می‌دهند.

کد خبر ۴۵۹۱۶۱۲

زهرا سیفی

مطالب مرتبط

اختصاص بخشی از حقوق اعضای هیئت رئیسه دانشگاه شریف به سیل‌زدگان

باران نیوز

تبیین مفهوم دقیق علوم انسانی در شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی

باران نیوز

مهلت ثبت نام مجدد در ۳۰ رشته کاردانی فنی حرفه ای در مردادماه

باران نیوز