یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
حوزه و دانشگاه

توسعه فناوری اطلاعات در ارتقای زیرساخت‌های آموزش پزشکی بررسی شد


متن کامل خبر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، جلسه وبینار مسئولین بسته توسعه و ارتقای زیرساخت‌های آموزش علوم پزشکی در کلان مناطق آمایشی برگزار شد.
این نشست مجازی به منظور بررسی اقدامات انجام شده در راستای «بسته توسعه و ارتقای زیرساخت‌های آموزش علوم پزشکی» در کلان مناطق آمایشی و به اشتراک گذاری تجارب موفق و تبادل نظر برای ارائه راهکار جهت رفع موانع و چالش‌های اجرایی، با حضور مسئولان ستادی این بسته، معاونین آموزشی و مسئولین بسته در ۱۰ کلان مناطق آمایشی برگزار شد.
در این نشست مسئولان هریک از کلان مناطق آمایشی ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در راستای محورهای مذکور، به چالش‌های اجرایی در مسیر پیاده سازی این محورها اشاره و پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت موجود در برخی حوزه‌ها ارائه کردند.
در این جلسه با توجه به نقش و تأثیر عملکرد بسته توسعه و ارتقای زیرساخت‌های آموزش علوم پزشکی بر عملکرد سایر بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی و به منظور تقویت پیاده سازی محورهای این بسته در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های علوم پزشکی با بهره گیری از تجارب موفق دانشگاه‌ها / دانشکده‌ها مقرر شد نشست‌های منظم و دوره‌ای برگزار شود.
در این جلسه درباره نحوه هزینه کرد ۱ تا ۳ درصد درآمد اختصاصی در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های کلان منطقه، اقدامات انجام شده در راستای استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه سال ۱۳۹۸ به خصوص بند ک تبصره ۹ ماده واحده قانون مذکور در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های کلان منطقه، جذب نیروی انسانی و اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های کلان منطقه، برنامه‌های مربوط به توسعه زیرساخت‌های IT در دانشگاه‌ها/ دانشکده‌های کلان منطقه بحث و بررسی صورت گرفت.

کد خبر ۴۶۶۱۲۸۵

مطالب مرتبط

پذیرش دانشجو و ثبت‌نام در مقطع دکتری دانشگاه معارف اسلامی

باران نیوز

نتایج روز اول مسابقات مناظره دانشجویی ویژه نمایشگاه قرآن کریم

باران نیوز

امشب آخرین فرصت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید

باران نیوز