یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
بازار

خرید ارزان بلیط هواپیما تنها با چند کلیک!


متن کامل خبر:

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مسافران نباید به امید بلیط لحظه آخر در روزهای پیک باشند؛ با عضویت در سایت فی بلیط، می‌توان از تخفیف‌ها و بلیط‌های لحظه آخری مطلع شد.
خرید ارزان بلیط هواپیما یکی از نگرانی‌های هر مسافر است و این در حالی است که با آگاهی از حداقل ۶ نکته و ترفند مهم از جمله تفاوت قیمت فرودگاه‌ها، تهیه بلیط از قبل در روزهای پیک سفر، استفاده از سایت‌های معتبر و تخفیف‌های‌شان و نیز تهیه بلیط چارتر هواپیما ارزان در لحظه آخر می‌توان به یک خرید مناسب و مطمئن رسید. خرید بلیط ارزان هواپیما اگر چه کار آسانی نیست اما راه‌هایی وجود دارند و سایت‌هایی نیز برای این منظور راه اندازی شده‌اند. در ادامه چند ترفند خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما ارائه می‌شود.
چند ترفند برای خرید ارزان بلیط هواپیما
– فرودگاه‌های مقصد را چک کنید: شهرهایی که بیشتر از یک فرودگاه دارند پروازهای متفاوتی را بسته به نوع فرودگاه پوشش می‌دهند. در خرید ارزان بلیط هواپیما خارجی این ترفند بیشتر به کار می‌آید. به طور مثال برای خرید ارزان بلیط هواپیما استانبول بین فرودگاه آتاتورک و صبیحه گوکچن قطعاً تفاوت قیمت وجود دارد و با رصد کردن این قیمت‌ها و انتخاب فرودگاه ارزان‌تر می‌توان در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.
– برای روزهای پیک و پر سفر نباید به دنبال بلیط لحظه آخری بود: در روزهای شلوغ سفر احتمال پیدا نکردن بلیط ارزان هواپیما کم است.
– برای خرید ارزان بلیط هواپیما به سراغ آژانس‌های مسافرتی نروید: با انتخاب سایت‌های فروش بلیط می‌توان گزینه‌های بیشتری برای خرید داشت.
– می‌توان با عضویت در کانال‌ها و شبکه‌های اطلاع رسانی این سایت‌ها از به روز شدن قیمت‌ها همیشه مطلع بود.
– از تخفیف‌هایی که با خرید زودهنگام مثلاً خرید بلیط هواپیما خارجی شامل می‌شود، می‌توان استفاده کرد.
– در زمان‌هایی که تقاضای سفر کم است از بلیط هواپیما چارتر ارزان که در لحظه آخر معمولاً شکار می‌شوند نباید غافل شد.
فی بلیط خرید ارزان بلیط هواپیما را تضمین می‌کند
مطمئناً وقتی شخصی می‌خواهد به طور مثال یک کفش را خریداری کند برای اطلاع از قیمت‌ها و پیدا کردن مناسب‌ترین آنها ممکن است به فروشگاه‌های کفش بسیاری سر بزند که این امر می‌تواند بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده باشد. دقیقاً سرک کشیدن به سایت‌های مختلف پرواز و چک کردن آنها برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به همین اندازه کسالت‌بار و هدر دهنده زمان و انرژی است.
فی بلیط راه را آسان کرده است. به جای اینکه مسافران به تک تک سایت‌های فروش بلیط هواپیما مراجعه کنند تا بلیط مورد نظر خود را بیابند تنها کافی است از یک راه میانبر استفاده کنند. با مراجعه به سایت فی بلیط به نشانی اwww.feebilit.com و تنها با چند کلیک، مسافران می‌توانند بدون صرف انرژی و زمان در سایت‌های دیگر، خرید ارزان بلیط هواپیما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.
این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر ۴۵۹۳۲۴۹

مطالب مرتبط

رشد ۱۷ درصدی اعتبار پس‌انداز مسکن

باران نیوز

بررسی یکی از پرطرفدارترین روش‌های رویش مجدد مو در سراسر جهان

باران نیوز

بی ام و X6 یک شاهزاده خوش‌لباس

باران نیوز