یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
ورزش

قرعه کشی مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان برگزار شد


متن کامل خبر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان در سال ۲۰۱۸ با حضور ۸ تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از ساعت ۸:۳۰ فردا (شنبه – سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها امروز جمعه انجام شد و بر همین اساس تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران با تیم‌های چین، آذربایجان و ازبکستان در یک گروه قرار گرفت و در گروه دیگر نیز تیم‌های کره‌جنوبی، روسیه، ساحل عاج و قزاقستان حضور دارند.
این رقابت ها با مرحله مقدماتی آغاز می شود و ۸ تیم در دو گروه ۴ تیمی مبارزه خواهند کرد و در پایان این رقابت‌ها دو تیم از هر گروه به مرحله بعد راه پیدا می‌کنند. پیکارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت ۱۲:۳۰ روز یکشنبه ۴ آذرماه برگزار می‌شود.
دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم مشخص می‌شود. تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه یک با تیم اول گروه دوم برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می‌دهند.
سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی اعضای تیم ایران را تشکیل می‌دهند.
هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.
مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G۲ می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول ۲۰ امتیاز، دوم ۱۲ امتیاز، سوم ۷.۲ امتیاز و پنجم ۴.۳۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

کد خبر ۴۴۶۶۰۹۶

مطالب مرتبط

خطاهای داوری در مسابقه شهرداری ورامین و خاتم اردکان وجود داشت

باران نیوز

تیم فوتسال زیر ۲۰ سال در تورنمنت چین تایپه شرکت می‌کند

باران نیوز

دپارتمان داوری: فغانی و بقیه تدریس دوست ندارند

باران نیوز