یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
استان‌ها

معاونت عملیات محور ماموریتهای ناجا است


متن کامل خبر:

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار بهمن امیری مقدم در جمع کارکنان معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان در ساری، با اشاره به این که پلیس باید در انجام ماموریت هایش هوشمندانه عمل کند، گفت: همراهی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی از مهمترین مولفه ها در حفظ نظم عمومی است.
جانشین معاون عملیات ناجا، باتاکید بر توجه به موضوعات آموزشی و تمرین های عملیاتی، تصریح کرد: توجه جدی به موضوعات آموزشی و تمرین های عملیاتی منجر به افزایش توانایی و اندوخته های کارکنان پلیس در انجام ماموریت حفظ نظم و امنیت مردم خواهد شد.
سردارامیری مقدم، معاونت عملیات را محور ماموریت های ناجا در تامین نظم و امنیت عمومی برشمرد و اظهار داشت: اجرای اثرگذار طرح های جامع عملیاتی منجر به افزایش رضایتمندی عمومی خواهد شد.
وی با تاکید بر توجیهات آموزشی برای رده های ماموریتی، خاطرنشان کرد: در اجرای ماموریت ها، اشراف اطلاعاتی، تحلیل جرایم و موضوعات اجتماعی مبتلا به جامعه از موارد قابل توجه در حوزه های استحفاظی شهرستان هاست.
جانشین معاونت عملیات ناجا، با تاکید بر مسئول سازی دستگاه های اجرایی در بحث پدافند غیرعامل، گفت: تشریح وظایف و ماموریت های هریک از سازمان های مرتبط برای پیش بینی و پیشگیری از حوادث و اتفاقات طبیعی و غیر طبیعی از مهمترین نکات قابل توجه در این حوزه است.
امیری مقدم با تاکید بر ارائه هشدارهای انتظامی و آموزش همگانی خانواده ها، اذعان داشت: استفاده از ابزارهای الکترونیکی به عنوان اقدام هوشمندانه پلیس در استان مازندران منجر به افزایش احساس امنیت در این استان شده است.
وی در خاتمه رعایت انضباط ظاهری و معنوی کارکنان را از ویژگی های بارز حفظ اقتدار در نیروی انتظامی برشمرد.
 وی با اشاره به اجرای طرح تجمیع خطوط ۱۱۰ در استان،از اولویت های تماس های گرفته شده با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان را موضوعات ترافیکی ، نیازهای پلیسی، جرائم و سرقت برشمرد و گفت: با اجرای این طرح شاهد افزایش ۳۰ درصدی تماس های عملیاتی در استان بوده ایم .

کد خبر ۴۴۷۷۹۴۵

مطالب مرتبط

حمل بار در اصفهان عادی است/بهبود روند توزیع لاستیک

باران نیوز

اجرای «طرح بوم» برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مدارس

باران نیوز

تصادف مرگبار در محور ساوه-تهران/۴ نفر کشته شدند

باران نیوز