سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  • صفحه اصلی
  • سیاست
  • پیام تبریک فرمانده نیروی هوایی به مناسبت فرا رسیدن روز پرستار
سیاست

پیام تبریک فرمانده نیروی هوایی به مناسبت فرا رسیدن روز پرستار


متن کامل خبر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار و بهورز را تبریک گفت.
متن پیام امیر نصیر زاده بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
همکاران سخت کوش در جامعه شریف پرستاری و بهورزی
سلام علیکم
نامگذاری سالروز میلاد درّ درخشان مهر و صبوری، پرستار زخم های به خون نشسته کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها به نام روز پرستار بهورز، تعریفی جامع و کامل از ایثار بی چشم داشت و خدمت بی‌منت کسانی است که با دست دوستی و عطوفت گٌرد رنجوری و تکیدگی بیماری را از چهره مراجعین و بیماران می زدایند.
بی‌گمان بضاعت این برادر کوچک شما مختصرتر از تقدیر شایسته از شکوه و عظمت ایثار همکاران پرستار و بهورزم در مجموعه نیروی هوایی الهی است که از سال‌های مقدس تا به امروز در فراز و نشیب ایام خدمت، چشم و آسودگی بسته، دیده به رضایت خلق دوخته و توشه‌ای از باقیات و صالحات اندوخته اند، تا تب بیماری فرو نشیند و روی مشکلات در رنگ و روی خود ببیند. امیدوارم در پیش سرمایه دعای گره خورده به پنجره اجابت بیماران و مراجعین شما، این قدر شناسی مختصر و تبریک متواضعانه را پذیرفته و همچون گذشته در راه اعتلای نام نیک نیروی هوایی الهی گام های تان در زمین خدمت استوار و پابرجا باشد. انشاءالله
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

کد خبر ۴۵۱۱۰۸۶

جواد بخشی الموتی

مطالب مرتبط

ماموریت نیروی زمینی سپاه ایجاد امنیت پایدار در نقاط مرزی است

باران نیوز

هیچ مرزبندی بین نیروهای انقلاب قائل نیستیم

باران نیوز

تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران یکجانبه و ظالمانه است

باران نیوز