یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
استان‌ها

کشف ۶۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمانشاه


متن کامل خبر:

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا امیری اظهار داشت: به دنبال اطلاع کاراگاهان پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه قاچاقچیان، قصد انتقال ۲ تانکر حامل سوخت قاچاق به استان های جنوبی کشور را دارند، موضوع به صورت ویژه رد دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا دو تیم عملیاتی از اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، مسیر تردد این تانکرها را شناسایی و به صورت نامحسوس محورهای مورد نظر را تحت کنترل قرار دادند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه بیان کرد: این دو تانکر حامل سوخت قاچاق ابتدا قرار بود محموله سوختی را در خود کرمانشاه تخلیه کنند اما به هر دلیل از انجام این کار منصرف و مسیر خود را به سمت استان های جنوبی کشور تغییر دادند.
وی تصریح کرد: همکاران ما با توجه به اشراف اطلاعاتی که داشتند مسیر جدید را نیز شناسایی و در دو عملیات جداگانه موفق به توقیف هردو تانکر شدند.
امیری با بیان اینکه پس از بازرسی از این تانکرها، در یکی از آن ها ۳۲ هزار لیتر نفت سفید و در تانکر دیگر نیز ۳۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد، گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش این ۲ محموله قاچاق به۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد.
وی همچنین از دستگیری ۳ متهم در این رابطه و توقیف هر دو تانکر حامل سوخت قاچاق خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، در پایان برخورد با پدیده قاچاق خصوصا در حوزه سوخت را یکی از اولویت های پلیس آگاهی در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.

کد خبر ۴۴۷۷۱۸۸

مطالب مرتبط

رقابت داغ استقلال و پرسپولیس با حریفان و جدال جذاب نمایندگان شمال

باران نیوز

مشعل گاز در ۱۰۰ روستای شرق مازندران روشن می شود

باران نیوز

تولید سالانه ۳۹۰ هزار تن محصولات گلخانه‌ای در پیشوا

باران نیوز