چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
جامعه

گشایش ها و برکات فراوان در انتظار ملت است


متن کامل خبر:

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رضا رشیدیان روز دوشنبه در جمع خبرنگاران حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را با شکوه توصیف کرد و گفت: رژیم صهیونیستی و امریکا ۴۰ سال است که برای از بین رفتن اتحاد و همدلی مردم ایران نقشه می کشند اما این دسیسه ها با هوشیاری و بصیرت مردم نقش بر آب می شود.
وی با اشاره به راهپیمایی با شکوه امسال و تفاوت آن با سالهای گذشته گفت: امسال مردم عزیز با حضور میلیونی خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویی های امریکا مبنی بر اینکه ایران اسلامی چهلمین سالگرد انقلاب را نخواهد دید، زدند.
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به رسوا شدن دسیسه های دشمنانی که به فکر تهدید و فشار بر مردم هستند، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی پاسخ جدی به کسانی که تصور می کنند در خارج از کشور می توانند برای آنها تعیین تکلیف کنند، دادند.
به گفته رشیدیان، دشمنان و همدستان آنها تصور می کردند که می توانند مردم را با فشار و تهدید از آرمانها و خواسته هاشان دور نمایند اما این مردم با حضور خود جوابی محکم و دندان شکن به آنها داد.
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به پررنگ بودن حضور مردم در راهپیمایی امسال تاکید کرد: این پررنگ بودن حضور به دلیل این است که هم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب قرار گرفته ایم و هم اینکه مردم در اوج فشارهای اقتصادی و جنگ روانی دشمن، آگاهی و بصیرت خود را به نمایش گذاشته اند.
رشیدیان اظهار کرد: این حضور مردم نشان دهنده آگاهی و عشق آنها به انقلاب و ایران اسلامی است و بی شک توطئه ها و دسیسه های دشمن خنثی شده است.
وی تاکید کرد: هر زمان که در این ایام راهپیمایی های عظیمی داشته ایم، گشایش ها و برکات فراوانی برای ملت و کشور ما ایجاد شده است و امیدواریم برکت این حضور را شاهد باشیم.

کد خبر ۴۵۳۹۵۷۵

مطالب مرتبط

دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر

باران نیوز

استفاده بی‌رویه کاغذتوالت در آمریکا، تهدیدی برای جنگل‌های کانادا

باران نیوز

هر تولد یک درخت/ برای فردایی پرامید نهال بکاریم

باران نیوز